Y078625K0000T9L
MFR.Part #
Y078625K0000T9L
JLCPCB Part #
C1482739
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS