BFC237540622
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237540622
JLCPCB Part #
C3804823
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 6.2nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS