RN60C8661FBSL
MFR.Part #
RN60C8661FBSL
JLCPCB Part #
C1429854
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors