MRS25000C8252FCT00
MFR.Part #
MRS25000C8252FCT00
JLCPCB Part #
C6307841
Description
-55℃~+155℃ 600mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS