36D452G025AA2A
MFR.Part #
36D452G025AA2A
JLCPCB Part #
C1614370
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.7mm 25V 4500uF 57.2mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS