CMF55113K00BHEK
MFR.Part #
CMF55113K00BHEK
JLCPCB Part #
C1417200
Description
-55℃~+175℃ 113kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS