RN60E2200DB14
MFR.Part #
RN60E2200DB14
JLCPCB Part #
C1403672
Description
-65℃~+175℃ 220Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors