RN55C3520BRE6
MFR.Part #
RN55C3520BRE6
JLCPCB Part #
C3401609
Description
-65℃~+175℃ 125mW 352Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors