RN55E2151FBSL
MFR.Part #
RN55E2151FBSL
JLCPCB Part #
C3447170
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors