CMF55900R00BHRE
MFR.Part #
CMF55900R00BHRE
JLCPCB Part #
C3391101
Description
-55℃~+175℃ 500mW 900Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors