BFC233861183
MFR.Part #
BFC233861183
JLCPCB Part #
C5953872
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 18nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS