RN55C3500BRE6
MFR.Part #
RN55C3500BRE6
JLCPCB Part #
C3461127
Description
-65℃~+175℃ 125mW 350Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors