RL07S114JBSL
MFR.Part #
RL07S114JBSL
JLCPCB Part #
C1440134
Description
-65℃~+175℃ 110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors