Y079322R1000B9L
MFR.Part #
Y079322R1000B9L
JLCPCB Part #
C1466306
Description
-55℃~+125℃ 22.1Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS