P0805Y1822LBT
MFR.Part #
P0805Y1822LBT
JLCPCB Part #
C4023500
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount