RN55C4704FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C4704FB14
JLCPCB Part #
C3527959
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors