P0805Y1802LBT
MFR.Part #
P0805Y1802LBT
JLCPCB Part #
C3962448
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount