NFR2500002200JR500
MFR.Part #
NFR2500002200JR500
JLCPCB Part #
C1740561
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS