RN55C2153DRSL
MFR.Part #
RN55C2153DRSL
JLCPCB Part #
C1787950
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors