P0805Y1872BBT
MFR.Part #
P0805Y1872BBT
JLCPCB Part #
C4250504
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount