RNCF0805BTE32K0
MFR.Part #
RNCF0805BTE32K0
JLCPCB Part #
C2501397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS