P0805E4422BBT
MFR.Part #
P0805E4422BBT
JLCPCB Part #
C4331457
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount