Y1625133R000A23R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1625133R000A23R
JLCPCB Part #
C4307853
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 133Ω 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS