P0805Y4422BBT
MFR.Part #
P0805Y4422BBT
JLCPCB Part #
C4097535
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount