SG73S2ATTD43R2F
MFR.Part #
SG73S2ATTD43R2F
JLCPCB Part #
C3920358
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS