P0805E4421BBT
MFR.Part #
P0805E4421BBT
JLCPCB Part #
C4137594
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount