F17102221000
MFR.Part #
F17102221000
JLCPCB Part #
C3295618
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 300V Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS