MKP1845222206
MFR.Part #
MKP1845222206
JLCPCB Part #
C3804707
Package
Plugin,D6.5xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 700V、2kV ±20% 插件,D6.5xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS