MKP1845215205
MFR.Part #
MKP1845215205
JLCPCB Part #
C3800884
Package
Plugin,D6.5xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 700V、2kV ±10% 插件,D6.5xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS