BZG05C47-M3-08
MFR.Part #
BZG05C47-M3-08
JLCPCB Part #
C6870762
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 47V 500nA@36V 90Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS