P0805H1002GNW
MFR.Part #
P0805H1002GNW
JLCPCB Part #
C4251359
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±2% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS