MKP1845282206
MFR.Part #
MKP1845282206
JLCPCB Part #
C3797903
Package
Plugin
Description
-55℃~+100℃ 700V、2kV 8.2nF ±20% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS