MAL229957122E3
MFR.Part #
MAL229957122E3
JLCPCB Part #
C3723562
Package
Plugin,D45xL72mm
Description
-40℃~+105℃ 100mΩ@100Hz 1200uF 22.5mm 4.84A@100Hz 450V 45mm 5000hrs@105℃ 72mm ±20% 插件,D45xL72mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS