MAL229956122E3
MFR.Part #
MAL229956122E3
JLCPCB Part #
C3721052
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 110mΩ@100Hz 1200uF 22.5mm 35mm 4.34A@100Hz 400V 5000hrs@105℃ 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS