MAL229957102E3
MFR.Part #
MAL229957102E3
JLCPCB Part #
C3721456
Package
Plugin,D35xL102mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 102mm 110mΩ@100Hz 22.5mm 35mm 4.74A@100Hz 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL102mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS