Y0785160R000T0L
MFR.Part #
Y0785160R000T0L
JLCPCB Part #
C1475145
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors