MAL229966152E3
MFR.Part #
MAL229966152E3
JLCPCB Part #
C3723190
Package
Plugin,D45xL72mm
Description
-40℃~+105℃ 1500uF 22.5mm 400V 45mm 5000hrs@105℃ 7.8A@10kHz 72mm 90mΩ@100Hz ±20% 插件,D45xL72mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS