MAL216256683E3
MFR.Part #
MAL216256683E3
JLCPCB Part #
C3725323
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 105mm 12.44A@100Hz 25V 40mm 5000hrs@105℃ 68000uF ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS