382LX563M050N102
MFR.Part #
382LX563M050N102
JLCPCB Part #
C2622141
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
105mm 40mm 50V 56000uF ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS