MAL216256682E3
MFR.Part #
MAL216256682E3
JLCPCB Part #
C1613313
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 25V 25mm 27mΩ 3.93A@100Hz 5000hrs@105℃ 6800uF ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS