RL20S821GB14
MFR.Part #
RL20S821GB14
JLCPCB Part #
C1369343
Description
-65℃~+175℃ 500mW 820Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors