383LX182M400N102
MFR.Part #
383LX182M400N102
JLCPCB Part #
C3723846
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-25℃~+105℃ 105mm 1800uF 3000hrs@105℃ 400V 40mm ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS