MAL216255683E3
MFR.Part #
MAL216255683E3
JLCPCB Part #
C1614747
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 15mΩ 16V 40mm 5000hrs@105℃ 68000uF 9.7A@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS