MAL211947331E3
MFR.Part #
MAL211947331E3
JLCPCB Part #
C2167043
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 330uF 33mm 40V 630mA@100Hz 8000hrs@125℃ 插件,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS