MAL211949331E3
MFR.Part #
MAL211949331E3
JLCPCB Part #
C3307950
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 100V 330uF 42mm 480mΩ@100Hz 8000hrs@125℃ 920mA@100Hz 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS