TNPW0603270RBYEN
MFR.Part #
TNPW0603270RBYEN
JLCPCB Part #
C20250822
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS