MAL212015222E3
MFR.Part #
MAL212015222E3
JLCPCB Part #
C1582521
Package
Plugin,D15xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 15mm 16V 2.94A@10kHz 2200uF 30mm 46mΩ 8000hrs@125℃ ±20% Plugin,D15xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS