MAL205742102E3
MFR.Part #
MAL205742102E3
JLCPCB Part #
C1610929
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 12000hrs@85℃ 160mΩ@100Hz 2.85A@100Hz 200V 30mm 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS