Y005868K0000F2L
MFR.Part #
Y005868K0000F2L
JLCPCB Part #
C3532989
Description
-55℃~+125℃ 300mW 68kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors