MAL205772102E3
MFR.Part #
MAL205772102E3
JLCPCB Part #
C3724239
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 12000hrs@85℃ 135mΩ 2.85A@100Hz 200V 35mm 42mm ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS